Probační a mediační služba pomáhá obětem trestných činů také ve Svitavách

28Črv2017

Stali jste se obětí trestného činu? Kladete si otázku, proč se to muselo stát zrovna Vám? Ovládají Vás pocity smutku, strachu, vzteku či nespravedlnosti? Nevíte, kam přesně se s Vaší tíživou situací obrátit o radu anebo o pomoc? Nejste v tomto sami! Právě pro Vás je tu poradna pro oběti Probační a mediační služby v rámci projektu „Proč zrovna já? II“, který po celé ČR pomáhá obětem trestné činnosti.

Poradna pracuje také ve Svitavách, konkrétně na ulici Milady Horákové, v prvním patře budovy č. p. 10. Poradna je bez nutnosti objednání otevřena v pondělí od 9 do 12 hodin a ve středu od 14 do 17 hodin.

Poradce lze kontaktovat také telefonicky na telefonu: 727 939 802, či přes email: cejka.pms[zavinac]gmail[tecka]com. „Dveře u nás jsou otevřené, snažíme se maximálně vyjít vstříc a pomoci, uplatňujeme diskrétní a individuální přístup, naše služby poskytujeme zcela zdarma a anonymně. Vzhledem k tomu, že jsme státní organizace, disponujeme kontakty na spolupracující organizace a orgány činné v trestním řízení, a tak jsou naše možnosti pomoci poměrně široké. Poradna je určena všem, kteří se cítí byť i subjektivně obětí trestné činnosti, nehledě na svůj věk, pohlaví, způsobenou újmu či fázi trestního řízení. Každá oběť, ať závažného či bagatelního skutku, si totiž zaslouží adekvátní a individuální péči, neboť prožívání újmy může být velmi osobité“, uzavírá Jindřich Čejka poradce pro oběti v dané lokalitě.

Zpracoval: Mgr. Jindřich Čejka,
poradce pro oběti "Proč zrovna já? II"
Probační a mediační služba ČR
tel.: +420 727 939 802
email: cejka.pms[zavinac]gmail[tecka]com
http://www.pmscr.cz

Fotogalerie