Soutěž webů - Zlatý erb

05Úno2013

"Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky." - tolik citace z pravidel soutěže. Sdružení Zlatý erb pověřilo pořádáním soutěže společnost WEBHOUSE, s.r.o.

Zlatý erb je organizován dvoustupňově - hodnocení probíhá nejprve v krajských kolech a poté v následujícím kole celostátním.

Město Svitavy také přihlásilo svůj web do soutěže. V pondělí 4. února bylo zahájeno hodnocení webů v krajských kolech a uzávěrka příjmu hlasů pro krajské ceny veřejnosti je v pondělí 25. února do 16 hodin, do čtvrtka 28. března 2013 do 16 hodin potom do celostátní ceny veřejnosti. Proto prosíme občany, kteří jsou s webem města spokojeni a chtějí ho podpořit v soutěži, aby poslali svůj hlas. Stránku pro hlasování naleznete na: http://mesta.obce.cz/zsu/vyhledat-16095.htm . Po odeslání vyplněného  formuláře Vám přijde do mailu zpráva, která obsahuje odkaz, na který když kliknete, potvrdíte svoji volbu. Bez tohoto potvrzení by byl hlas neplatný! Hlasovat můžete pouze jedenkrát.

Další informace o soutěži a webové stránky přihlášených obcí získáte na: http://zlatyerb.obce.cz/


 

Za Vaši přízeň i hlas předem děkujeme

 

Zuzana Pustinová