3. ročník burzy filantropie pro neziskové organizace

05Kvě2014

Připravujeme pro vás 3. ročník burzy filantropie na ostro pro neziskové organizace působící v okrese Svitavy a Ústí nad Orlicí.

V loňském roce jste měli možnost sledovat a zapojit se do burz v Pardubicích, Chrudimi, Litomyšli a v Ústí nad Orlicí. Úspěšnými projekty se staly například: "Tyflocyklistika" (Tyflocentrum, o. p. s.), "Záchrana a renovace skříně motorového vozu M120.206" (Pardubický spolek železniční dopravy), "Máme šanci získat auto" (Šance pro tebe, o. s.), "Nový kabát pro Mama klub Chrudim" (Mama klub Chrudim), "Dědečkova dílna" (Občanské sdružení CEMA Žamberk), "Pralinkárna" (Oblastní charita Moravská Třebová) a další.
Můžete se těmito i dalšími projekty inspirovat. Projekty, které soutěžily minulý rok naleznete na stránkách: www.nevladky.cz/cs/infosluzby/souteze/

Prostřednictvím burz máte možnost získat kontakty na donátory, finanční prostředky na vaše projekty, ale i materiální pomoc.

V příloze vám přikládám registrační formulář. Ten prosím vyplněný zašlete zpět na email: pavlikova[zavinac]konep[tecka]cz nejpozději do 30. června 2014 do 23:59 hod. (Lze zaslat i poštou na adresu: Koalice nevládek Pardubicka, o. s.; Klášterní 54, Pardubice, 530 02). Dále v příloze naleznete formulář čestného prohlášení pro statutárního zástupce vaší organizace. Čestné prohlášení je potřeba podepsat, barevně naskenovat a zaslat zpět nejlépe ve formátu PDF.

Do předmětu emailu s přihláškou prosím napište okres, do kterého přihlašujete svůj projekt (Ústí nad Orlicí, Svitavy).

Poté komise složená ze zástupců státní správy, samosprávy a firem vybere asi 3-5 organizací, které budou moci své projekty veřejně prezentovat na burze filantropie. O projektech bude možné také hlasovat prostřednictvím internetových stránek: www.nevladky.cz v termínu od 11. července 2014 od 20:00 hod. do 28. července 2014 do 12:00 hodin.

Samotné burzy filantropie se budou konat 15. října 2014 v Litomyšli a 22. října 2014 v Ústí nad Orlicí. O místě konání budete včas informování.


Monika Pavlíková
koordinátorka informačního centra pro NNO

 

Zuzana Pustinová