Dny 26. - 27. 6.

Dne 26.6. v dopoledních hodinách přijali strážníci oznámení, že v jedné místní provozovně se již několikátý den zdržuje asi ztracený okroužkovaný holub. Strážníkům se poštovního holuba odchytit nepodařilo. S největší pravděpodobností z místa sám odletí po té co si odpočine.

Dne 26.6. obdržela městská policie upozornění občana na chybějící kanálový kryt na chodníku v sídlišti u vlakového nádraží. Závada byla ihned nahlášena správci komunikací společnosti Sportes.

Dne 26.6. cca hodinu po poledni odchytili strážníci volně pobíhajícího psa poblíž prodejny Kaufland. Křížence větší rasy převezli do útulku ve Vendolí. „Prodejce“ zboží pochybného původu, kteří obtěžovali zákazníky na parkovišti však již strážníci na místě nezastihli. Stačili zmizet ještě před jejich příjezdem.

Dne 27.6. krátce po půlnoci požádala PČR o společný výjezd a ztotožnění osob podezřelých z poškození zaparkovaných vozidel. Událost šetří PČR.

Dne 27.6. v 01:18 a v 02:01 hod. asistovali strážníci hlídce PČR opět. Tentokrát se jednalo o slovní a následně i fyzický konflikt obsluhy herny na náměstí se dvěma hosty. Rovněž tento případ řeší PČR.

Dne 27.6. v 08:00 hod. ověřovala hlídka stížnost na vozidlo zaparkované před výjezdem z parkoviště před jedním místním hotelem. Strážníci uložili řidiči na místě blokovou pokutu.