Ohlédnutí za Svitavským plesem

06Bře2015

Minulý pátek byl ve znamení Svitavského plesu. Po obnovení tradice se konal již počtvrté. A zraje jako víno. Tentokrát organizátoři docílili kromě uvolněné atmosféry také příjemně zaplněného parketu při "klasickém" tanci za doprovodu LUCKY BANDU z Hradce Králové, plného parketu tančících a zpívajících návštěvníků "pod taktovkou" DJ Jardy Marcala z Českých Heřmanic a koncertu mnohohlasého sboru zpívajícího z plna hrdla v předsálí s cimbálovkou Slovácko mladší z Mikulčic. Muzikanti z Moravy vždy hrají s plným nasazením i humorem písničky zmámé, méně známé i na přání. Zahrají brilantně i to, "co neumí". 

O občersvení v podobě uvítacího drinku, ovoce a hlavně výborného guláše se opět postarali učni z Integrované střední školy Moravská Třebová, chlebíčky dodala sponzorsky firma MOVOS CZ.

A když už se na tak slavnostní akci vychystáte, je dobře se nechat zvěčnit pro příští pokolení. Před fotostěnou s logem města se střídali jednotlivci i skupinky a Pavel Šmerda fotil a fotil.

Kdo měl štěstí, odcházel z plesu nejen s dobrou náladou a příjemně unaven tancem, ale také s nějakou zajímavou nebo chutnou výhrou. Tak příště zase na viděnou :-)!

Text a fota: Zuzana Pustinová

P.S. Pokud by někdo nepovažoval některou z fotografií za vhodnou ke zveřejnění, prosím, aby se obrátil na mne a napsal číslo fotografie. Zredukovala jsem je téměř na polovinu, ale můžete mít jiný  pohled.

 

Odkaz na Facebook města, kde naleznete fotografie ze Svitavského plesu od Pavla Šmerdy.

Datum: 27.2.2015

Fotogalerie