Den rododendronů a Voříškiáda

24Kvě2016

Opět po roce se sejdeme v parku Jana Palacha na akci Den rododendronů, která se letos se koná v neděli 29. května ve 13 hodin. Jeho součástí bude Den zvířat se Záchrannou stanicí Zelené Vendolí a Voříškiáda.

Členové Agility při DDM Moravská Třebová předvedou své pejsky a setkají se psi, kteří byli osvojeni z tohoto útulku. Vrcholem programu bude každoroční Voříškiáda. Zúčastnit se mohou pouze pejskové v dobrém zdravotním stavu. Po celou dobu bude přítomen veterinární lékař. Celé odpoledne bude připravena voda v dostatečném množství. Den zvířat se záchrannou stanicí zakončí slavnostní  vyhlášení vítězů. Na parkovišti u kavárny bude zajištěn bazárek ve prospěch pejsků v útulku Zelené Vendolí. Vystoupí i psovod Policie ČR.

O zábavu a hudbu se postará opět kapela Hotovo z Pardubic.

Pro návštěvníky je připravena prodejní výstava zahradnických výpěstků.

Po celou dobu se můžete radit s pěstiteli, nakoupit si sazenice, květiny, výpěstky a pořídit si zahradnické potřeby do své zahrádky.

DDM z Moravské Třebové připraví pro děti jízdu na koni a soutěže v netradičních disciplínách. Odpoledne se mohou děti povozit na koníku.

Již tradičně vystoupí sokolnická skupina Seiferos a nebudou chybět ani oblíbené Bleší trhy. Ke koupi bude mnoho krásných věcí za symbolické ceny. Veškeré informace o "blešáku" naleznete na facebookové stránce: Bleší trhy_Svitavy.

Den v parku zakončí v 18 hodin vystoupení Ondřeje Havelky a Melody Makers.

 

Zvuková upoutávka:

Alice Štrajtová Štefková

 

 

Zuzana Pustinová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení