Den dětí plný her a soutěží v parku

31Kvě2016

Zveme všechny rodiče s dětmi oslavit dětský den již tradičně do parku Jana Palacha. Naše Středisko volného času Tramtáryje připravilo pro děti, ve spolupráci se svitavskými organizacemi, základními a mateřskými školami, bohatý program. 

Den dětí se bude konat v sobotu 4. června od 13 do 17 hodin. Organizuje ho město Svitavy, koordinátorem akce je SVČ „Tramtáryje“ Svitavy. Na programu se budou spolupodílet svitavské základní a mateřské školy, organizace pracující s dětmi a mládeží (MC Krůček, TOM Zálesáci, Skauti, NK Díra, OS Bonanza, Děti patří domů, Klub pejskařů pozitivního tréninku, PS Vysočina…), Středisko kulturních služeb Svitavy, městská knihovna, Městské informační centrum, taneční škola Scarlett, jazyková škola Hello Goodbye, ochránci přírody a Český červený kříž. Program připravili i svitavští atleti a basketbalisté. Technické zázemí zajistil Sportes Svitavy.

Na hlavním podiu se vystřídají děti ze základních a mateřských škol, kroužků SVČ Svitavy a organizací města se svým programem - akademie, divadelní představení…

V parku budou pro děti připravena stanoviště, na kterých mohou plnit rozmanité úkoly, za které budou dostávat razítka a následně drobnou odměnu (cena hrací karty pro děti je 30 Kč). Budou zde také skákací atrakce a stánky s občerstvením. K poslechu vystoupí od 17 hodin hudební skupina Generace ze Svitav.

Jako doprovodný program je v krytém svitavském bazénu poloviční cena vstupného pro děti do 15 let na jednorázové vstupné (netýká se rodinných pasů).

Poděkování patří všem, kteří věnují čas na přípravu i realizaci sobotního odpoledne.

Srdečně zveme v sobotu do parku Jana Palacha všechny, kdo se rádi baví!

Robert Snášil

Zuzana Pustinová

Soubory ke stažení