Za rozbití lahve zaplatil blokovou pokutu - sám se také púoznal na MKS.

Dne 14.11.2016 strážníci při denní službě mimo jiné odchytávali dva psi na ul. U kojeneckého ústavu. Jednoho psa předali majitelce a ta si následně odchytila i druhého psa. Noční služba zasahovala na ul. Pivovarská, kde ležel muž jevící známky podnapilosti. Jelikož se ho strážníkům nepodařilo „probrat“, přivolali na místo záchrannou službu, která si muže převzala a převezla k vyšetření. Dále strážníci zasahovali v obchodní domě, kde měl údajně opilý bezdomovec obtěžovat zákazníky a odmítal odejít. Po příjezdu strážníků sám z místa odešel.

Na kamerovém systému byl stálou službou zaregistrován muž, který ve 20:52 hod. v pasáži u Alberta na náměstí Míru vzteky mrštil láhví s pivem o zem (ta se rozbila) a odešel pryč. Později hlídka na základě popisu dotyčného muže na náměstí identifikovala a chtěla s ním záležitost dořešit. Tento jednání nejprve popřel, ale posléze v průběhu noci se dostavil na služebnu, kde po shlédnutí záznamu jednání přiznal s tím, že si to pro podnapilost nepamatoval. Přestupek byl vyřešen blokovou pokutou.

Dne 16.11.2016 strážníci opakovaně řešili oznámení na neprůjezdnou ulici u Svitapu před soudem, kde je zaparkován kamion a osobní automobily a další kamion nemůže projet. Strážníci místo „uvolnili“.
Dále hlídka převzala nález peněženky německého občana. Doklady postoupila prostřednictvím PČR „konzulátu“ a věci předala na ztráty a nálezy.
Noční služba přivolala na náměstí Míru lékařskou pomoc muži s epileptickým záchvatem, pomáhala PČR při pátrání po osobách, které utekli z místa dopravní nehody a zároveň při usměrňování dopravy v rámci uvedené nehody (v Lačnově).