Blokovka za poškození stánku

Dne 17.11.2016 strážníci na žádost OO PČR řešili stížnost prodavačky z „trafiky“ v jednom OD, že ji tam otravuje nějaká žena. Strážníci na místě zjistili, že se žena domáhala údajné výhry na losu, který ale nebyl výherní. Žena toto následně uznala a z místa odešla (pro ní, bohužel, bez domnělé výhry). V 17:10 hod. strážníci přijali oznámení, že v uličce u náměstí leží muž a nemá kalhoty. Na místě se nacházel podnapilý muž, kterého strážníci doprovodili do azylového domu, kde je muž v současné době ubytován.

Dne 18.11.2016 po 7 hod. ranní strážníci prověřovali oznámení, že na ul. Palackého stojí vozidlo s rozbitým oknem. Na místě zjištěno vozidlo u kterého bylo rozbité zadní okno + zadní dveře. Strážníci z místa vyrozuměli OO PČR, následně se na místo dostavila hlídka skupiny DH PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření (předmětné vozidlo bylo účastníkem dopravní nehody na jiné ulici ve městě). Dále strážníci prověřovali oznámení, že se na ul. Pivovarská perou cikáni. Na místě zjištěny pouze děti, které si zde hrály.
Noční směna řešila podnapilého chodce, který se pohyboval na pozemní komunikaci na hlavním tahu na Moravskou Třebovou v rozporu s pravidly o BESIPu, pro jeho podnapilost nebylo možné přestupek vyřešit na místě, strážníci jeho jednání dořeší později.
Dále řešili oznámení majitele stánku s občerstvením, že mu dva mladíci způsobili škodu na zařízení. Oba mladiství se ke svému jednání přiznali, za přestupek dostali blokovou pokutu a s majitelem stánku se dohodli na uhrazení způsobené škody.