Neoprávněné parkování, nalezená peněženka, krádeže a prověřování oznámení

Dne 1.12.2016 strážníci řešili oznámení na dvě neoprávněně stojící vozidla na vyhrazeném parkovišti na ul. T.G.Masaryka, na ul. Malé náměstí zase bránilo vozidlo jinému vozidlu vyjetí z parkoviště. Dále od nálezce převzali nalezenou peněženku a mobilní telefon.
Noční směna na žádost operačního PČR převezla řidiče nákladního vozidla rumunské národnosti z nemocnice na silnici R35 ke „spáleništi“, kde si jej převzala hlídka skupiny dopravních nehod PČR (účastník dopravní nehody) a také řešila krádež zboží v OD Kaufland uložením blokové pokuty.

Dne 2.12.2016 strážník v odpoledních hodinách provedl na žádost policie prověření, že na ul. Felberova někdo ubližuje ženě. Strážník na místě zjistil „pouze“ podnapilou ženu, která byla v pořádku a nikdo ji neohrožoval. Během dne také strážník prováděl kontrolu dodržování zákazu vjezdu nákladních vozidel v místní části Lačnov (zjištěny dva přestupky, řešeno blokovou pokutou).

Dne 3.12.2016 strážníci mimo běžnou hlídkovou a kontrolní činnost řešili krádež v OD Albert na náměstí Míru uložením blokové pokuty a nesprávné parkování vozidla na ul. Felberova.
Noční směna na žádost policie prověřovala oznámení o ležícím muži na zastávce na autobusovém nádraží. Hlídka na místě zjistila spícího muže, který po probuzení strážníkům sdělil, že čeká na autobus domů. V 01:07 hod. strážníci přijali oznámení, že na ul. Raisova stojí již několik hodin vozidlo a na místě řidiče sedí „podivný“ muž. Strážníci na místě od muže zjistili, že má vozidlo v poruše a čeká na odtah.
Na ul. Lanškrounská strážníci zjistili velkou olejovou skvrnu na vozovce, na místo přivolali jednotku HZS, která následně provedla kroky k odstranění závady.