Nezajišťené vozidlo, opilá žena, budíček

Dne 9.12.2016 strážníci upozornili majitele nezajištěného vozidla (otevřené okénko) na parkovišti u urnového háje, třikrát vykázali bezdomovce z multifunkčního centra Fabrika a na žádost PČR řešili partnerské neshody na ul. Zahradní.
Noční směna na základě tel. oznámení upozornila majitele vozidla z ul. Větrná na to, že vozidlo pravidelně v hodinovém intervalu vydává světelnou a akustickou signalizaci. V 03:50 hodin provedli strážníci společně s hlídkou PČR asistenci RZS při ošetřování osob v clubu Wings, kde došlo ke rvačce mezi návštěvníky clubu.

Dne 10.12.2016 v 15:37 hodin strážníci vyjeli k oznámení na ul. Větrná, kde na chodníku leží zjevně opilá žena a vedle ní jízdní kolo. Strážníci na místě zjistili podnapilou ženu, nezraněná. Dle přítomných svědků na místě měli ležící ženu na zemi okrást o peněženku dva mladíci, kteří z místa následně utekli. Pro podezření z trestného činu byla na místo přivolána hlídka policie, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Dále řešili krádež v OD Kaufland.

Dne 11.12.2016 ve 13:42 hod. vyjeli strážníci do restaurace Astra kde na WC usnul mladík a obsluze se ho nedařilo probudit. Na místě strážníci dotyčného probudili a ten následně z restaurace odešel.