Poškození autobusu, nález peněženky, opakované krádeže, opakovaně ležící na ulici, napadení prodavačky a neprokázaná krádež

Dne 14.2.2017 v odpoledních hodinách vyjeli strážníci na žádost řidiče autobusu na autobusové nádraží, kde mu dva mladíci poškodili autobus. Strážníci na místo přivolali PČR, která záležitost dále šetří.

Dne 15.2.2017 strážník při hlídkové službě nalezl peněženku s hotovostí a dalšími věcmi. Dle některých věcí z peněženky se podařilo zjistit totožnost majitelky, které byla následně peněženka předána.
Tento den také strážníci byli přivoláni ke třem případům krádeží. Jelikož se jedná o pachatele o nichž je známo, že tyto jejich krádeže nebyly ojedinělé, podklady si převzala PČR, která se bude záležitostí zabývat.
V noci z 15.2. na 16.2.2017 strážníci dvakrát vyjížděli k podnapilé ženě, která ležela na ulici. Poprvé si ji převzal syn s tím, že se o ni postará a po několika hodinách, když žena opět ležela na ulici a byla zraněná, strážníci na místo přivolali záchrannou službu, která si ženu převzala k ošetření.

Dne 16.2.2017 strážník vyjížděl do supermarketu Albert, kde žena kradla a následně napadala prodavačku. na místě byla současně i hlídka PČR, která si záležitost převzala.
K podezření z krádeže strážníci vyjížděli ještě jednou, kdy se ale neprokázal úmysl něco odcizit. Malé zboží zapadlo do reklamního letáku v košíku a u pokladny tudíž nebylo vidět.

Dne 17.2.2017 před sedmou hodinou ranní strážníci vyjížděli do Lánů, kde ženu napadl fyzicky partner. strážníci ověřili skutečnosti a pro podezření z domácího násilí přivolali PČR.
V odpoledních hodinách strážníci přijali oznámení o poškození kruhového objezdu s tím, že dílce jsou rozházené po komunikaci. Hlídka je z komunikace odstranila a o závadě byl informován správce komunikace. Dále strážníci informovali na základě podnětu občana správce parku o větším množství uhynulých ryb v rybníčku v parku Jana Palacha.