Prověřování oznámení,neplatící zákazník,zklidnění klienta,občanské soužití

Dne 5.3.2017 v 15:21 hodin přijali strážníci oznámení, že po ul. Olbrachtova se pohybují podomní prodejci. Hlídka na místě zjistila, že se nejednalo o podomní prodejce, ale obyvatele domů obcházeli dva muži z náboženské společnosti. V 18:11 hod. vyjeli na žádost ostrahy do OD Penny Market, kde zadrželi neplatícího zákazníka. Přestupek strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.
Dne 6.3.2017 v dopoledních hodinách byli strážníci požádáni pracovnicí odboru sociálních věcí o zklidnění problémového klienta, který ji navštívil v kanceláři. Strážníci pouhou přítomností v kanceláři klienta odradili od svého „závadového“ jednání. Po vyřízení záležitosti muže strážníci doprovodili na vlakové nádraží.
V 18: 10 hod. a následně v 21:30 hod. strážníci vyjížděli k fyzickému napadení na ul. Kpt. Jaroše, kde měl v jednom bytě bývalý přítel fyzicky napadnout svoji bývalou přítelkyni. Při prvním výjezdu již „agresora“ strážníci na místě nezastihly, ale při druhém výjezdu již muže zastihly nedaleko místa, kde měl ženu napadnout. Muže následně s podezřením ze spáchání trestného činu předali na místě přivolané hlídce PČR, která si událost převzala k dalšímu šetření.