Bonanza Vendolí, z.ú. na Burze filantropie

Dne 4. 9. 2017 proběhla v prostorách zámku v Litomyšli Burza filantropie. Tentokrát 10 donátorů podpořilo 6 projektů neziskových organizací a věnovalo finanční dary v celkové hodnotě 269 000 Kč. Dobročinnou Burzu filantropie pořádá sdružení neziskových organizací Koalice nevládek Pardubicka a Pardubický kraj již od roku 2012.

Jsme velmi rádi, že donátory naše prezentace projektu „Pevná půda pod nohama pro ohrožené děti“ oslovila a že nám na náš projekt přispěli. Burza filantropie je úžasná v tom, že se propojuje dva naprosto odlišné světy – svět sociální a podnikatelský. A tyto dva odlišné pohledy na svět si najednou rozumí. Je to o vstřícnosti, životní pokoře a pochopení základních hodnot života.

Naše nezisková organizace Bonanza Vendolí, z. ú. obdržela finanční dary ve výši 48 000 Kč. Za finanční podporu vděčíme, a tímto také děkujeme, těmto donátorům:

Ing. Pavlu Šotolovi, který za Pardubický kraj poskytl finanční dar ve výši 20 000,-
Společnosti KTR - finanční dar ve výši 5 000,-
Společnosti Saint-Gobain ADFORS - finanční dar 10 000,-
Společnosti ABPLAST s. r. o. - finanční dar 4 000,-
Společnsoti MEDESA s. r. o. - finanční dar ve výši 3 000,-
Společnosti VHOS a. s. - finanční dar ve výši 6 000,-

Poděkování samozřejmě patří všem zúčastněným donátorům, zástupcům neziskových organizací a organizátorům celé akce. Při Burze filantropie vládla pohodová a přátelská atmosféra a my se těšíme na další taková příjemná setkání.

Zpracovala: Šárka Mičková, vedoucí služeb Bonanza Vendolí, z.ú.

Fotogalerie