Mapa akcí ve Svitavách

30Říj2019

Šikovných Svitaváků máme skutečně spoustu. Jsme rádi, že nyní můžeme představit projekt dalšího z nich. Tomáš Kukaň přišel na způsob, jak zpříjemnit a zjednodušit přehled akcí konaných ve městě Svitavy. Vytvořil web www.mapakci.cz, který vyobrazuje události v našem městě na mapě. Ke klasickému kalendáři umístěném na webových stránkách města po pravé straně přibylo nové pole s názvem "Kalendář akcí na mapě", které slouží jako přímý odkaz na tuto aplikaci.

Nový element je skutečně tak snadný k použití, jak vyplývá z názvu. V nově implementovaném prvku můžete nalézt akce roztříděné podle jednotlivých kategorií, od sportovních, přes kulturní až po církevní. Zároveň lze využít i filtr data a podívat se, které události se na území města pořádají ve vybraných dnech. Na mapě se zobrazí místo konání akce včetně data a času konání i krátkého popisu události.

MAPU AKCÍ NALEZNETE NA TOMTO ODKAZU

Mapa je stále ve zkušebním provozu, jakékoliv připomínky můžete směřovat na tomas[zavinac]mapakci[tecka]cz, případně využít formuláře na webu www.mapakci.cz.

Jiří Johanides