Hubertova jízda s Bonanzou - 2021

Státní svátek 28.10.2021 byl na statku ve Vendolí dnem, kdy se příznivci jezdeckého sportu, členové a přátelé organizace Bonanza Vendolí, z.ú. sešli, aby slavnostně ukončili jezdeckou sezonu tradiční Hubertovou jízdou.

Účastníci Hubertovy jízdy byli rozděleni do dvou lotů. Dětský lot na koních se pod vedením mastera vydal na vyjížďku, kde bylo úkolem dětí posbírat co nejvíce „lišek“ v podobě papírků s obrázkem lišky. Králem lovu se stal jezdec, který po cestě ulovil nejvyšší počet „lišek“.
Na dospělý lot již čekala náročnější trasa s několika přírodními skoky vedená okolními lesy a stezkami. Vítězem a tedy i králem lovu se stal jezdec, který našel liščí ohon schovaný ve vymezeném prostoru.
Na závěr nechyběl ani tradiční soud, při kterém byli odsouzeni jezdci, kteří se během společných jízd provinili nějakým prohřeškem proti pravidlům Hubertovy jízdy.

Jsme rádi, že účastníkům Hubertovy jízdy i divákům přálo počasí a věříme, že si sváteční den užili. Budeme se těšit na další společná setkání.

Další fotografie: https://www.zonerama.com/bonanza/Album/7819777

Zpracovala: Ing. Michaela Kašparová, Bonanza Vendolí

Fotogalerie