Informační centra

Městské informační centrum Svitavy

náměstí Míru 48, 568 02 Svitavy, otevírací doba: po – pá: 8 – 17 hod., so:  9–12 hod.
Nachází se v historickém domě U Mouřenína uprostřed náměstí v centru města .
Poskytuje: informace o městě a okolí, nabízí upomínkové předměty s motivem Svitav a publikace o městě, mapy, turistické známky, pohlednice, turistické vizitky atd. Dále nabízí služby: kopírování do formátu A3, laminaci dokumentů a kroužkovou vazbu od formátu A4, scanování dokumentů. Distribuuje vstupenky na kulturní a sportovní akce ve městě a prostřednictvím vstupenkových portálů Ticketportal, Ticketart, Ticketstream, Vstupenky.cz na akce po celé ČR, příp. SR.
Více na : http://www.ic.svitavy.cz

Městské muzeum a galerie ve Svitavách

Máchova alej 1, otevírací doba: út – pá 9 – 12 a 13 – 17 hod., so, ne 13 – 17. V pokladně muzea jsou k dispozici propagační materiály o městě, mapy, publikace o Svitavách, pohlednice, upomínkové předměty, katalogy výstav.

Více informací na http://www.muzeum.svitavy.cz

Multifunkční a kulturní centrum Fabrika Svitavy

Wolkerova alej 18, otevírací doba:  po - pá: 6 – 19 hod., so: 6:30 – 11:30 hod.. Nabízí informační a propagační materiály o městě, kalendáře akcí, předprodej vstupenek.

Informační body

místa, kde získáte informace o dění ve městě a v regionu. Jedná se o bezobslužná místa, elektronické informační kiosky, LCD obrazovky, na nichž je možné vyhledávat informace o kulturních, společenských a sportovních akcích, aktuální nabídce programů kin a divadel, výstavách atd.

Informační centrum Českomoravského pomezí a Kavárna v parku

na čtyřech elektronických informačních kioscích je možné vyhledávat turistické informace o dění v destinaci Českomoravské pomezí (města Svitavy, Litomyšl, Moravská Třebová, Polička a Vysoké Mýto). V areálu IC jsou umístěny mapy městského památkového okruhu, Mikroregionu Svitavsko a Českomoravského pomezí. K dispozici jsou i informační a propagační materiály.

Více informací na https://www.facebook.com/kavarnaVparku

I-kiosky

Městský úřad T.G.Masaryka 25
Informační centrum města Svitavy, náměstí Míru 48
Centrum Fabrika Svitavy, Wolkerova alej 18
Zvuková mapa města a památkového okruhu, náměstí Míru

LCD obrazovky

Sportovní park Svitavský stadion
Informační centrum města Svitavy
Krytý plavecký bazén, Riegrova 5
Centrum Fabrika Svitavy, Wolkerova alej 18