DLUHOVÝ LABYRINT - portál z oblasti dluhového poradenství

28Srp2012

Pracovníci prakticky ve všech oblastech sociálních služeb si uvědomují složitosti systému vypořádávání nejrůznějších finančních závazků, které jsou častým zdrojem problémů s přímými dopady do sociální situace řady našich spoluobčanů. Proto rádi uveřejňujeme níže uvedenou nabídku (citace z dopisu):

Vážení,

rádi bychom Vás informovali o tom, že naše občanské sdružení REMEDIUM Praha na konci července spustilo internetové stránky zaměřené na informace z oblasti dluhů: www.dluhovylabyrint.cz.
Dluhový labyrint obsahuje informace z oblasti dluhů a to nejen pro dlužníky. Je proto možné v něm nalézt informace jak o vhodných postupech při potížích se splácením, exekucích či oddlužení, tak o problematice ručitelství, spoludlužnictví nebo třeba práv a povinností osob, které s dlužníkem bydlí v jedné domácnosti. Jeho součástí jsou i doporučení, jak problémům s dluhy předcházet a kontakty na organizace poskytující poradenství.

Dluhový labyrint vznikl v rámci projektu Vzdělávání studentů sociální práce v oblasti ochrany spotřebitele a zvyšování finanční gramotnosti obyvatel prostřednictvím internetové aplikace Dluhový labyrint, realizovaného občanským sdružením REMEDIUM Praha a podpořeného i Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Občanská poradna REMEDIUM
REMEDIUM Praha
občanské sdružení
Křišťanova 15, 130 00 - Praha 3
Tel.: 272 743 666
obcanskaporadna[zavinac]remedium[tecka]cz
www.remedium.cz
www.obcanskeporadny.cz
www.dluhovylabyrint.cz

 

Šárka Řehořová a Erich Stündl

 

Zuzana Pustinová

Fotogalerie