Majáles

03Kvě2013

Stejně jako v letech předchozích se i letos ujala obchodní akademie organizování Majálesu pro svitavské střední školy. Školský výbor se dohodl, že motivem pro maskovaný průvod studentstva bude povolání. V pátek 10. května tak budou mít občané i návštěvníci Svitav možnost vidět zástupce nejrůznějších profesí. Dopolední program začíná v 9:00 hodin průvodem studentů městem - přes náměstí Míru až do parku J. Palacha, kde je od 10 hodin na parkovišti u Kavárny v parku připraven pestrý kulturní program doplněný vystoupením hudební skupiny Last Time.
Pokračováním dopoledního programu je nejprve odpolední hudební blok v parku (od 15:00 do 22:00 hodin) a následně mohou neúnavní návštěvníci pokračovat v Tyjátru, UnderGruntu a Wingsu (a to do časného rána následujícího dne). Je možné těšit se například na skupiny Cocojamming Production, MAAT, Dvojité Gé, Dozing Brothers, Rufus, atd.

Všechny nejen věkem mladé srdečně zveme na letošní Majáles!
A ostatní prosíme o trpělivost, toleranci a shovívavost.


Martin Alexa (3.A OA), Mgr. Irena Brixová

 

Upozorňuji, že ve zpravodaji bylo uvedeno - podle původních propozic organizátorů - jako místo konání kulturního programu náměstí, ale došlo ke změně!

Fotogalerie z roku 2012 : Zuzana Pustinová

Datum: 4.5.2012

Fotogalerie