Nejen pivní slavnosti, strážníci řešili více věcí

Dne 9.7.2016 v 00:01 hod. ověřovala hlídka oznámení o opilci ležícím před MŠ na ulici Větrná. Strážníci muže (60) vzbudili a ten se odebral domů po svých.

Dne 9.7.2016 v 01:37 hodin jsme přijali oznámení o psíkovi, který zaběhl do jedné provozovny na náměstí Míru. V době příjezdu hlídky se na místo dostavila majitelka psa, která si ho převzala a sdělila, že pes utekl během bouřky.

Dne 9.7.2016 od ranních hodin strážníci prováděli činnost na náměstí Míru z důvodu konání akce „pivní slavnosti“. V průběhu konání akce usměrňovali provoz historických vozidel účastnících se doprovodné akce. V odpoledních a večerních hodinách je zaměstnaly osoby, které to přehnaly s alkoholem. V jednom případě byla podnapilému muži přivolána RLP. Před začátkem akce jsme oproti jiným akcím na náměstí nezaznamenali větší problémy s nerespektováním stanoveného dopravního značení, za což musíme řidiče pochválit.

Dne 9.7.2016 v 15:35 hod. odchytávala hlídka volně pobíhajícího pitbulteriéra na ČS OMV. Psa převezla do dočasného kotce a následně předala majiteli. Přestupkové jednání řešeno blokovou pokutou.

Dne 9.7.2016 v 21:35 hod. jsme byli požádáni občanem o pomoc na ulici Svitavská, kde mu z rekonstruovaného bytu nad ním protéká do bytu voda a nepodařilo se mu kontaktovat odpovědnou osobu. Hlídka vyrozuměla odpovědnou osobu a bylo zjištěno, že vytekla zbytková voda z trubek. Poškozeného jsme poučili a událost zadokumentovali.