Odstranění překážky, opět zloději, uklizení injekční střkačky,dopravní nehoda, podivné finanční vztahy aj.

Dne 15.3.2017 v dopoledních hodinách strážníci poskytli součinnost pracovníkům provádějícím opravu komunikace - zjistili a kontaktovali řidiče vozidel, která „překážela pří opravě.
V 11.00 hod. hlídka MP vyjela do prodejny AAA na ul. Purkyňova, kde prodávající „zadržel zloděje“. Jelikož vzniklo podezření z trestného činu, předali strážníci muže včetně poznatků PČR k dalším úkonům.
V 15:05 hod. strážníci přijali oznámení občana o pohozené injekční stříkačce v parku Jana Palacha. Strážníci stříkačku uklidili – umístili ji do speciální nádoby, kterou mají k tomuto účelu určenou.

Dne 16.3.2017 dopoledne strážníci zprostředkovali předání nalezené tašky s osobními věcmi majiteli.
Ve 12.10 hod. hlídka vyřešila blokovou pokutou přestupek na ul. Lázeňská kam vyjela na základě stížnosti, že nákladní automobil stojí v zeleni.
Ve 13:07 strážník vyjel na základě žádost PČR na ul. Edvarda Beneše, kde mělo dojít k dopravní nehodě. Strážník na místě zjistil, že servisní vůz při couvání přimáčkl k zábradlí ženu. Dotyčná nejevila viditelné známky zranění, ale stěžovala si na bolest. Proto na místo přivolal RLP, zabezpečil místo a přivolal skupinu dopravních nehod.

Dne 17.3.2017 strážníci vyjeli k prověření oznámení ženy, že ji kamarád, kterého u sebe nechala přespat odcizil peníze. Ten přivolané hlídce sdělil, že si peníze údajně pouze půjčil a ještě tento den je vrátí. Oznamovatelka následně strážníkům sdělila, že tedy vyčká a pokud se tak nestane, záležitost nahlásí.
V 15:32 hod. hlídka vyjela na základě stížnosti na ul. Křivá, kde vozidlo bránilo vjezdu na pozemek. Strážníkům se podařilo zjistit majitele, který zařídil přeparkování vozidla.
Ve 20:41 hod. vyjela hlídka na ul. U stadionu, kde se nacházel automobil, který „měl klíčky v zámku dveří“. Strážníci sice majitele zjistili, ale nepodařilo se jim ho kontaktovat. Proto na vozidlo umístili upozornění a klíče uschovali. Následně se řidička dostavila na služebnu, kde ji byly klíče vráceny.
Ve 22.12 hod. hlídka zasahovala na ul. Dvořákova, kde ležel podnapilý muž na parkovišti. Vzhledem k jeho stavu a věku, byla na místo přivolána RLP, která muže vyšetřila a poté jej doprovodila domů.