Otevření umělé ledové plochy

14Lis2019

Dne 19.10.2019 bylo slavnostně otevřeno „nové“ sportoviště, a to Multifunkční sportovní plocha. Toto sportoviště bylo vytvořeno v prostorách areálu Zimního stadionu. V době od března do listopadu bude sportoviště využíváno především hokejbalovými kluby a po ukončení hokejbalových soutěží bude na ploše připravena ledová plocha.

V letošním roce bude kluziště připraveno zahájit svůj provoz dne 30. 11. 2019, a to veřejným bruslením v 10.00 hodin. Předpokládané ukončení provozu ledové plochy je v druhé polovině měsíce února 2020. Pro letošní sezonu připravujeme také novinku spočívající v zavedení zvýhodněného vstupného v podobě permanentek. Město Svitavy tímto krokem zmodernizovalo další ze svých sportovišť, čímž současně dojde ke zkvalitnění služeb poskytovaných sportovní veřejnosti v oblasti tohoto odvětví sportu.

V souvislosti s návratem ledové plochy do Svitav je ze strany oddílu hokejbalu TJ Svitavy připravován také návrat Městské hokejové ligy, což je třeba podporovat a kladně hodnotit.

Jiří Johanides