Bruslení o jarních prázdninách a finále MHL ukončí sezonu

04Úno2020

Blíží se jarní prázdniny a společně s nimi také završení bruslařské sezony ve Svitavách. Jistě se ptáte, čím to je, že již v polovině února dojde k ukončení bruslení a všeho ostatního s ledovou plochou spojeným, pochopitelně pro to existují pádné důvody. Ty jsou hned dva.

Tím prvním je pokračující sezona svitavských hokejbalových Sršňů, kteří svůj první mistrovský zápas roku v mužské kategorii sehrají již 8. března. Zároveň vzhledem ke zkušebnímu provozu plochy (neboť se jedná o první uměle vytvořenou ledovou plochu za stávajících podmínkách na stadioně) nelze přesně odhadnout, za jak dlouho bude plocha rozmražená (obzvláště pokud nás postihne mrazivé počasí) a tedy připravena pro hokejbalové a další účely. Věříme, že prostoru pro bruslení je ještě dostatek a na další zimní sezonu už budeme moudřejší a budeme lépe vědět, jak nastavit jednotlivé hranice a termíny. Děkujeme za pochopení situace a trpělivost :)

Zároveň si jistě udělejte čas i 15. února, kdy od 13.00 hodin začíná finálový den městské hokejové ligy. Na programu bude nejen turnaj o 3. místo i samotné velké finále, ale také dovednostní soutěž!

Zde uvádíme tabulku s rozpisem veřejného bruslení a bruslení s hokejkou během týdnu jarních prázdnin:

Jiří Johanides