Internetové fórum

Příspěvek ze dne: 02.09.11
Otázka:
Všem svitavákům dobrý den,
mnohokrát v minulosti jsem kritisoval webové stránky města, protože byly opravdu otřesné. Odborníci však na to mají poněkud diplomatičtější obrat - byly uživatelsky nepříjemné.
Proto jsem byl dnes docela příjemně překvapen novým designem stránek. Stránky jsou přehlednější a skutečně příjemnější. Zatím nehodnotím jejich obsah. Proto si přeji, aby i jejich obsah byl přitažlivý, věcný a vždy aktuální.

S pozdavem         Šíša Jaroslav Svitavy Hraniční 275/15
Odpověď:

Dobrý den pane Šíšo,

děkujeme za pochvalu. Doufám, že Vám toto přesvědčení vydrží :-). Vždyť s tímto záměrem byly stránky tvořeny - aby byly moderní, přehledné, jednoduché a uživatelsky příjemné. 

S pozdravem Ing.Zuzana Pustinová, úředník odpovědný za vnější vztahy, zuzana.pustinova[zavinac]svitavy[tecka]cz

PS. Omlouvám se, že odpověď moc "aktuální" není. Měla jsem dovolenou a před ní i po ní velký nápor, tak jsem hned Váš dotaz nezaregistrovala.

 
Příspěvek ze dne: 08.06.11
Otázka:
Dobrý den,bydlíme na ulici Hrnčířská a zhruba před 3 měsíci se nám před domem propadla místní komunikace.Nahlásili jsme to,místo bylo zajištěno proti zranění.Asi měsíc poté přijel bagr,který tam udělal díru ještě větší a poté se již 2 měsíce nic neděje!!!V silnici je díra,která je sice oplocena,ale již 3 měsíce se tam nedá k domu najet autem a "vůně" linoucí se z otevřené kanalizace je také "příjemná",někdy se nedá ani větrat a pobyt na zahradě je také nemožný.Proto bych se ráda zeptala,kdy bude naše ulice opravena.Děkuji Prosecká
Odpověď:
Vážená paní Prosecká,
v ulici Hrnčířská došlo k propadu zeminy v důsledku havárie na kanalizaci. Provozovatel kanalizace a vodovodu Vodárenská Svitavy s.r.o. zjistila, že kanalizace je ve velmi špatném stavu a okamžité nápravě brání velmi nahuštěné sítě v uličce. Současně bylo zjištěno, že opravě kanalizace musí předcházet přemístění a výměna vodovodní sítě, která je umístěna nad kanalizací a v nevyhovující kvalitě(azbest). Z uvedených důvodů muselo být zadáno projektové řešení stávajícího stavu a provedeno zadávací řízení na dodavatele vodovodu podle zákona o veřejných zakázkách. V současné době je dodavatel vybrán a podle informací ze Skupinového vodovodu Svitavy budou práce zahájeny do 15.června. Na opravenou kanalizaci a vodovod  budou současně napojeny nové budovy, které vznikají v zadním traktu ul.Tyrše a Fügnera.
Přeji hezký den. Jiří Zámečník, VODA A SPORT, s.r.o. Svitavy, zamecnik[zavinac]svitavy[tecka]cz
 
Příspěvek ze dne: 01.03.11
Otázka:
Dobrý den,
hledám informace pro mou bakalářskou práci o nezaměstnanosti na Svitavsku. Je někde prosím možné nalézt SWOT analýzu týkající se celého okresu, případně jednotlivě všech mikroregionů v okrese?
Předem velice děkuji za odpověď, s pozdravem Monika O.
Odpověď:

Dobrý den, slečno Odstrčilová,

požadované informace nemá k dispozici městský úřad, ale úřad práce. Pokud se Vám nepodaří informace nalézt přímo na jeho internetových stránkách, obraťte se na Úřad práce ve Svitavách (http://portal.mpsv.cz/sz/local/sy_info/sz - stránka se všemi kontakty).

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpovědný za vnější vztahy, zuzana.pustinova[zavinac]svitavy[tecka]cz

 
Příspěvek ze dne: 22.10.10
Otázka:
Vážení,
mohli byste mi sdělit proč můj e-mail týkající se t.zv"odstoupení ze zvoleného místa" byl z internetového fóra odstraněn, aby si jej nemohli přečíst žádní návštěvníci internetového fóra?
Proč jste mi na tento dotaz vůbec neodpověděli ??
Musíte pochopit, že tímto mlčením resp.odstraněním mé zprávy víceméně potvrzujete, že takováto volební nehoráznost je možná !!
Odpověď:

Vážený pane Šíšo,

Váš dotaz nebyl ostraněn, ale byl zveřejněn až dnes. Přečtěte si prosím postup zveřejňování příspěvků popsaný v úvodních pravidlech. Příspěvky se na webu objeví, až získám požadovanou odpověď a zveřejním je. Nebo také nezveřejním, pokud odporují daným pravidlům. Odpověď není uvedena, protože Vaše podání neobsahuje žádnou otázku. Je formulací Vašeho názoru a městu nepřísluší komentovat názory občanů.

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpověný za vnější vztahy, zuzana.pustinová@svitavy.cz

 
Příspěvek ze dne: 22.10.10
Otázka:
Dámy a pánové,
V místních novinách Svitavský deník jsem se dočetl, že existují snahy o odstoupení zvoleného kandidáta za ODS ve prospěch kandidáta nezvoleného. Pokud se to skutečně zakládá na pravdě musel bych nejen já, ale i mnoho dalších voličů velmi znepokojeno.To by znamenalo, že volby ve své podstatě nemají žádný smysl a masové množství voličů by příští volby mohlo ignorovat. Nehledě na to, že takový akt je na hranici práva a já bych podal oficielní protest.
Odpověď:
 
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29